ALGON PLUS-AUTO a.s. - autorizovaný servis osobních vozů Volvo

Vítejte ve světe Volvo společnosti ALGON PLUS – AUTO a.s.

Aktuálně působíme jako autorizovaný servis osobních vozů Volvo. Náš tým profesionálních odborníků je připraven se o Váš vůz postarat s maximálním nasazením. K opravám používáme pouze originální díly, které zaručují vysokou kvalitu, dlouhou životnost a především bezpečnost jejich používání. V našem servisním středisku se Vás ujme kvalifikovaný personál, který tvoří lidé, z nichž mnozí prací v oboru strávili polovinu života, čemuž odpovídá i úroveň jejich znalostí. Všichni navíc průběžně absolvují pravidelná školení, kde se seznamují s novinkami v oboru v souladu s přísnými standardy platnými pro autorizované dealery.

Již v příštím roce se staneme autorizovaným prodejcem vozů Volvo a rádi Vás přivítáme v našem novém moderním showroomu v Karlových Varech.

Naším cílem je, abyste byli s našimi službami maximálně spokojeni, a uděláme pro to maximum. Kromě kávy a příjemného pobytu v naší klimatizované zákaznické zóně je možno Vám zapůjčit náhradní vůz z naší vlastní rozsáhlé autopůjčovny.

Těšíme se na Vaší návštěvu!

Skupina ALGON GROUP se zabývá prodejem automobilů již od roku 1998 a patří mezi nejsilnější prodejce a opravce automobilů na českém trhu. Svým zákazníkům nabízí prodej vozů a následný servis značek Mazda, Ford, Hyundai, Mitsubishi, Škoda, Opel, Kia, Fiat, Subaru, Volvo, Renault, Dacia, Citroën, Cadillac, Chevrolet, Dodge a RAM. Celkem tedy v portfoliu skupiny ALGON GROUP naleznete nové a ojeté vozy 17 světových automobilek. Dealerství se nacházejí v Chebu, Karlových Varech, Sokolově, Mariánských Lázních, Plzni a Tuklatech u Prahy.

Samozřejmostí jsou kromě prodeje a servisu nových vozů také kompletní poprodejní služby včetně značkového servisu a prodej a výkup ojetých vozů, včetně komisního prodeje. Naši vyškolení odborníci umí nabídnout velmi zajímavou cenu a zároveň poradit při výběru financování či pojištění vašeho budoucího vozu. Skupina zaměstnává ve svých 13 dealerstvích přes 200 zaměstnanců. Díky silnému ekonomickému zázemí je schopna realizovat kromě prodeje koncovým zákazníkům i velké fleetové obchody pro firmy.

Fotografie vozu Volvo
Objednat servis Kontakt
Nahoru